DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Web zdarma

Speciální nabídka: Web zdarma ke všem placeným tarifům!
Stránky jsou sestaveny z předpřipravených šablon s možností výběru barevného ladění. Bezplatně Vám aktivujeme editor, pomocí kterého si můžete naplnit své stránky textovým a grafickým obsahem bez znalosti HTML kódu a FTP protokolu. Editace je poté podobně snadná, jako editace textu v editoru MS Word. Stačí si u nás objednat nebo k nám přesunout doménu a k ní aktivovat jakýkoliv placený tarif . Na výběr je v tuto chvíli z mnoha designů, případne lze zpracovat unikátní šablonu na zakázku.

weby zdarma
kliknutím zobrazíte seznam webů zdarma

Jak si web zdarma vyzkouším?

Abyste si mohli aplikaci sami bez obav vyzkoušet, máme připraven testovací přístup: Na adrese http://demo.ej.cz je spuštěn editor se vzorovými daty, které můžete smazat/upravit. Pomocí správy na adrese http://demo.ej.cz/sprava/ ovládáte nastavení a editaci obsahu (menu, články, obrázky...). Přístupové jméno do správy je wdemo a heslo demo. Návod na ovládání je k dispozici po příhlášení na titulní straně.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Jedná se o demoverzi, do které má přístup více testujících osob. Může se proto stát, že ve stejný okamžik bude provádět změny i jiný testující, ačkoliv pravděpodobnost je nízká. Tato demoverze slouží pouze k praktickému seznámení s funkcemi, v žádném případě ji neplňte obsahem, který byste mohli později postrádat. Každý den v noci proběhne "vynulování" obsahu a nastavení původními hodnotami. Pokud tedy zjistíte, že demoverzi náhodou již někdo rozkonfiguroval, stačí počkat do následujícího dne, kdy bude opět vše "čisté" s původním designem i hodnotami. Stejně tak prosím mějte na paměti, že veškeré vaše změny a nastavení budou několik minut po 5h ráno odstraněny.

Jak si web zdarma aktivuji?

Velmi jednoduše: Všichni naši uživatelé placených tarifů (srovnání variant viz zde) si můžou zapnout v administraci. Máte-li jiný tarif, můžete ho samozřejmě povýšit-stačí nám poslat e-mail s názvem domény a buď prvních 5 znaků z FTP hesla, nebo číslo a částku poslední uhrazené faktuy pro ověření.
Pokud u nás ještě doménu nemáte, můžete si ji spolu s příslušným tarifem zaregistrovat, nebo přesunout k nám.
Poté získáte přístup do administrace a zde kliknete na "nastavení webu...", zaškrtnete puntík v řádku "editor webstránek..." a klikněte na "uložit změny". Editor se založí, dorazí Vám na e-mail přístupy a hned se začne vysílat.

Mohu vidět nějaké weby, které pod editorem fungují?

Výběr ze stránek, které používají naší aplikaci editoru. Některé z uvedených stránek používají bezplatné šablony, některé stránky mají naopak individuálně zpracovaný design na míru (za poplatek). Při znalosti CSS je možné si rovněž vytvořit design vlastními silami. www.gynekologietoman.cz, stara.glossa.cz, www.drevo365.cz, www.svetlananalepkova.sk, www.penzionkaminek.cz, www.green-pro.cz, www.patmat.cz, www.gestetnerservis.cz, www.kavalkada.cz, www.led-smd.cz, www.allart.cz, www.icla.cz

Jak si vyberu vzhled a mohu jej později změnit?

Po aktivaci editoru je nastavena jedna z neutrálních šablon. Po přihlášení do správy klikněte na panel "konfigurace" a zvolte si libovolný vzhled. Ten je samozřejmě možno později opakovaně změnit. Jen mějte prosím na paměti, že některé šablony mohou mít pevně definovanou šířku nebo jiné proporce. Pokud jste si pak do prezentace vložili nějaké širší obrázky, tabulky, či jiný obsah se zakázaným zalomením a zvolili užší šablonu, je dobré po změně vzhledu zkontrolovat a případně upravit formátování.

Napadl Vám útočník stránky? Toto je rychlé řešení!

Velmi často řesíme u klientů napadené webstránky redakčních systémů. Pokud si klient nechá vytvořit stránky v některém z bezplatných redakčních systémů (Joomla, Wordpress, Drupal či webstránky programované na zakázku), je třeba si tyto systémy pravidelně aktualizovat a "záplatovat", podobně jako operační systém. Bohužel pro mnoho klientů se již dále původní tvůrce o redakční systém nestará. Jde o poměrně exponované systémy, tudíž hned jak se objeví nějaká neopravená bezpečnostní hrozba, je zpravidla bez váhání zneužita a stránky buď nefungují, nebo fungují v pozměněné podobě (např. šíření virů, nevyžádané pošty). Původní tvůrce je mnohdy nedostupný a oprava v rychlém čase nemožná.
Pro tyto vypjaté situace doporučujeme aktivaci editoru a rychlé uvedení alespoň základního obsahu, než Vám stránky tvůrce opraví. Naše řešení není samozřejmě náhradou sofistikovaných systémů programovaných na zakázku a nemá ani ambice být náhradou složitějších modulů redakčních systémů. Na druhou stranu mnohým klientům vyhovuje jednoduchost a skutečnost, že údržbu a vývoj systému zajišťujeme automaticky my bez jakýchkoliv dalších poplatků za práci webmastera či programátora. V mnoha případech lze ale pro účely prezentace plnohodnotně nahradit a dokonce i na zakázku vytvořit šablonu, která vzhledově vychází z původních stránek.

Máte dotazy, potřebujete statické stránky za 1500 Kč vč. naplnění obsahu, či řešíte jiný problém se stránkami? Ptejte se!
E-mail:
Jiné požadavky/vzkaz:
Opište kontrolní kód: kod